Rohlík v Týništi

Typ: ostatní
V minulých dnech jsme začali rozvážet nákupy z Rohlik.cz i do Týniště. Díky tomu si mohou vaši obyvatelé teď jednoduše a rychle nakoupit online a my jim jejich nákup do pár hodin přivezeme až ke dveřím, dokonce i během víkendů a svátků.
Za celý tým Rohlik.cz Gabriela Vaňková

leták Typ: PNG obrázek, Velikost: 858.03 kB

leták Typ: PNG obrázek, Velikost: 484.62 kBleták Typ: PNG obrázek, Velikost: 926.01 kB

Krásný den,
mám pro vás dobrou zprávu – v minulých dnech jsme začali rozvážet nákupy z Rohlik.cz i do Týniště. Díky tomu si mohou vaši obyvatelé teď jednoduše a rychle nakoupit online a my jim jejich nákup do pár hodin přivezeme až ke dveřím, dokonce i během víkendů a svátků. A co víc, každý nový zákazník má od nás na první objednávku dopravu zdarma. Tato akce platí do konce února.

A proč nakupovat u nás?
Na Rohlíku najdete sortiment jako v žádném jiném obchodě. Odlišujeme se velkou nabídkou převážně lokálních farmářských produktů (ovoce, zeleniny, mléčných výrobků i masa) za cenu nefarmářských, a protože věříme, že skvělé jídlo musí být maximálně čerstvé a kvalitní- ovoce, či zelenina od nás může být z pole, na vašem stole, již za 6 hodin, neboť s farmáři spolupracujeme dlouhodobě a napřímo.  Současně ale nabízíme i běžný sortiment, který najdete v kamenných prodejnách, potřeby pro domácnost, ROSSMANN drogerii a kosmetiku, BENU lékárnu, produkty Marks and Spencer či krmivo pro vaše mazlíčky.

Zvláště v dnešní době vnímáme, že vám musíme boží jídlo i boží službu dodat za skvělé ceny. Na Rohlíku naleznete stovky supermarketových položek, jejichž ceny denně porovnáváme s konkurencí, či naše privátní značky u kterých držíme nejvyšší kvalitu za velmi příznivé ceny a každý týden pro vás máme také nové cenové trháky. Také jsme snížili ceny 40 základních potravin pro diety bez lepku, laktózy a cukru na úroveň běžných značkových potravin. U produktů, kde se nám to nepodařilo, zlevňujeme alespoň o 50 %.
Pro ty, kteří to potřebují nejvíce, máme programy jako klub Rohlíček pro rodiny s dětmi do 12 let, nebo Rohlík bez bariér pro seniory, či držitele průkazu ZTP. Tyto kluby jsou samozřejmě zdarma a nabízí spoustu výhod, jako dopravu zdarma, slevy na vybrané produkty, a pro seniory, kteří nemají internet, nebo si třeba úplně nerozumí s technikou, nabízíme možnost telefonických objednávek na čísle +420800730740 .

Abychom mohli zajistit, že se k zákazníkům dostane opravdu jen to nejlepší, pečlivě každý den kontrolujeme kvalitu zboží a ručíme za teplotní řetězec až k vašim dveřím - takže zmrzlina, kterou si objednáte, opravdu dorazí jako zmrzlina.
Naši kurýři doručují v hodinových slotech a jakkoliv velký nákup, vynesou třeba do desátého patra. U větších nákupů máte přitom dopravu vždy zdarma.

A pokud se přeci jen stane, že s námi někdo nebude 100% spokojen a dostane příliš rovný banán, příliš červené jablko, tvrdé pečivo, nebo se zpozdíme? Potom máte naše slovo, že mu peníze za reklamované zboží okamžitě vrátíme, bez dohadování.

Budu vám velmi vděčná, když nám dáte šanci a vyzkoušíte nás a případně o nás řeknete také obyvatelům vaší obce. V příloze naleznete letáček, který můžete vyvěsit po obci či využít při sdílení na vašem webu, místním rozhlase nebo Facebooku. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo připomínky k naší službě, neváhejte mě prosím kontaktovat.

Předem vám moc děkuji za spolupráci, moc si vážím toho, že jste mi věnoval svůj čas!

Za celý tým Rohlik.cz

Gabriela Vaňková